• O nás

Vítejte ve společnosti DEQIN

DEQIN – to je zkratka slov DEsign, Quality, INovation. To jsou klíčová slova, dle kterých se řídíme při naší práci. Jde nám o kvalitu a spokojeného zákazníka. Ano, zní to jako klišé, ale zákazník je pro nás na prvním místě. Naše portfolio se neustále rozvíjí a krok za krokem pracujeme na rozvoji našich inovativních produktů do stavebnictví a interiérů.

Rádi se s Vámi potkáme přímo u Vás doma, ve firmě, na stavbě. Dejte nám vědět, že se chcete o něčem poradit nebo hledáte řešení, se kterým Vám můžeme pomoci.

Jsme připraveni Vám zajistit vzorky, abyste si sami mohli doma ověřit, že DEQIN je to pravé.

Kaštanová 34 / Brno 
Hlavní budova, 4. patro

info@deqin.eu  
+420 736 510 999

Náš příběh

Máme velké zkušenosti z oblasti interiérů ze západní Evropy. Protože je nám blízký skandinávský styl, který představuje vysokou kvalitu a čistý design, rozhodli jsme se vytvořit značku DEQIN. Jsme si také dobře vědomi důležitosti dostupné ceny, proto jsme hledali cestu, jak dosáhnout výsledku při kombinaci obou priorit. Jsme přesvědčeni, že se nám to podařilo. Vítejte v DEQIN!

Co děláme

Umíme vyrábět schody, které se používají k renovaci starých. Máme vytvořený celý systém tak, aby bylo možné obložit všechny části schodiště. Profily nejsou samonosné, je proto důležité mít pevný podklad. Umíme to za velmi dostupnou cenu díky tomu, že umíme kombinovat materiály. Neustále připravujeme další výrobky, které budou postupně navazovat na interiér, ale chceme jít i do exteriérů.

Naším základním cílem je nabízet výrobky, které nejsou tak známé na trhu, a zároveň vyvíjet nové díky letitým zkušenostem se stavebními materiály.

O nás

DEsign, Quality, INovation. To jsou klíčová slova, dle kterých se řídíme při naší práci.

Zákazníkům nabízíme komplexní řešení od poradenství, návrhu po realizaci. 

Kontaktujte nás

DEQIN s.r.o.
Kaštanová 566/125f
Brno 620 00

Sídlo firmy v areálu Centrum bydlení a designu Kaštanová

info@deqin.eu 
+420 736 510 999
Kontaktní formulář

Společnost je registrovaná u Krajského soudu v Brně, C 118859